O nás

 

Společnost sunebono s.r.o. je poradenská a inženýrská společnost, která se specializuje na akvizici a inženýring projektů obnovitelných zdrojů energie, teplárenství, elektromobility a projektů v oblasti smart cities. 

Našim zákazníkům nabízíme zpracování studií proveditelnosti, analýzy trhu, sestavování databází firem, oslovení potenciálních zákazníků a prezentaci produktů a služeb.

K našim zákazníkům patří tuzemské i zahraniční společnosti, instituce a komunální podniky. 

Společnost sunebono s.r.o. je dlouhodobým smluvním partnerem společnosti E.ON Energie, a.s. Pro společnost E.ON zajišťujeme akvizici nových projektů v oboru kogeneračních jednotek, fotovoltaiky, vnitřního a venkovního osvětlení, tepelných čerpadel, rekuperace, výstavby plynových kotelen a dalších produktů a služeb. Za deset let spolupráce jsme zprostředkovali realizace několika desítek projektů o celkovém objemu investic přesahující 300 mil. Kč.

Naše společnost dále úzce spolupracuje s renomovanou mezinárodní poradenskou společností Dreberis GmbH z Drážďan. Tato spolupráce umožňuje realizaci poradenských projektů jak soukromých subjektů, tak i projektů vypisovaných německým Ministerstvem hospodářství a ochrany klimatu.